Dobromiska je nejen praktický doplněk pro vaše domácí mazlíčky, ale také příležitost podpořit dobrou věc a ukázat lásku k zvířatům. Každá miska je výsledkem práce talentovaných lidí s hendikepem, kteří v terapeutické keramické dílně Eliáš rozvíjejí své dovednosti a nacházejí sociální začlenění. Zisk z každé prodané Dobromisky putuje na podporu dvou skvělých organizací, Felity z.s. a Psí život z.s., které pomáhají zvířatům v nouzi. 

Spolek Feliti z.s. provozuje kastrační program, který přispívá ke snížení utrpení nechtěně narozených koťat a snižuje počet toulavých koček, které živoří na ulicích. Vaše podpora se promění v nákup krmiva pro volně žijící kočky, které dobrovolníci pravidelně krmí nebo v příspěvek na veterinární péči. Spolek Psí život se zase věnuje pomoci psům a kočkám, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo žijí na okraji společnosti a nemohou o svá zvířata dostatečně pečovat. Přispějete tak k podpoře jejich důležitých aktivit.

Kromě toho, že svou koupí podpoříte ty, kteří to potřebují nejvíce, můžete také udělat radost svým blízkým. Naše misky jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky zvířat, kteří ocení nejen jejich krásný design, ale i pozitivní dopad, který jejich nákup přináší. Užijte si dobrý pocit ze stylového a prospěšného dárku pro zvířecí miláčky a jejich majitele. S naší Dobromiskou pomůžete vícenásobně – jedním krokem podpoříte lidí s postižením, pomáháte zvířatům v nouzi a zároveň přispíváte k provozu naší neziskové organizace.

Každá Dobromiska je autentickým originálem.

Vyrábějí je talentovaní lidé s hendikepem v terapeutické keramické dílně Eliáš. Každá miska je ručně vyrobená s láskou a péčí, což znamená, že každá z nich je jedinečná. Mohou se lišit ve tvaru, objemu i barvě, což dává každé misce osobitý a neopakovatelný vzhled. Když si zakoupíte naši Dobromisku, získáte nejen tak nejen skvělý doplněk pro vaše domácí mazlíčky, ale také unikátní umělecké dílo. Každá miska s sebou nese příběh a jedinečnou energii svého tvůrce. Být majitelem naší misky znamená mít v rukou nejen praktický předmět, ale také kousek uměleckého díla. Přijměte jedinečnost a originalitu naší misky Dobrokrok do vašeho domova a nechte se obklopit jejím kouzlem. Každá miska je malým uměleckým skvostem, který se stane neodmyslitelnou součástí vašeho každodenního života.

Jak to funguje?

  • Koupí naší Dobromisky podporujete terapeutickou dílnu Eliáš, kde lidé s hendikepem mohou uplatnit své dovednosti a najít sociální začlenění.
  • Zisk z každé prodané Dobromisky putuje na podporu aktivit spolku Felity z.s. a Psí život z.s. Tito hrdinové se starají o bezprizorní zvířata.
  • Nezapomeňte, že každá miska je originální. Ručně vyrobená s láskou lidmi s postižením v terapeutické dílně. Každá Dobromiska má svůj vlastní tvar, objem a barvu. Vaše miska bude tak jedinečným kouskem, který si zaslouží místo ve vašem domově.
  • Abyste se mohli radovat z naší Dobromisky ještě více, každou misku vám předáme zabalenou v krásné dárkové krabičce. Takže je připravená k darování nebo jednoduše k rozmazlování vašeho mazlíčka.
  • Vaše podpora prostřednictvím části prodejní ceny nám umožňuje nejen pokrýt náklady spojené s provozem, ale také rozvíjet naše aktivity a posilovat naši organizaci.
Řazení podle Počet položek